Aktiv Liernett

Vis innlogging

Siste leserkommentarer

Flere leserkommentarer

Mest leste artikler nå

Liernett på Facebook

Arrangementskalenderen

Vis hele kalenderen Registrer arrangement

Annonse

På TV akkurat nå

Se hele dagens TV-program

Siste sjanse for Liungen

Siste sjanse for Liungen

- Jeg tipper 4-2 til Liungen, sier en optimistisk daglig leder Hans Petter Hoelstad før returkampen mot Grand, Bodø i morgen.

Torger Almaas (tekst og foto)
Publisert 07.11.2006 12:20 - Oppdatert 07.11.2006 12:21
NB! Denne artikkelen er fra november 2006
- Vil Liungen dra fordel av den høsttunge Liungbanen? Trener Roger Johansen har uttalt at Liungens kondisjon kan komme til sin rette.
I dag inspiserer trener og daglig leder banen. - Det ser ut til at det er litt frost, men midt på dagen blir nok banen bra, tror Hoelstad. Alt tyder på at kampen går som planlagt kl 1300 på Liungbanen. Kunstgressbanen på Gulskogen er satt opp som reservearena.
 
Hoelstad har sendt både brev og epost til de nærmeste skolene  med invitasjon om å være publikum. Skuffet medgir han at han ikke har fått noe svar.
 
Liungen trener kl 20 på Føyka i kveld. - Der blir det nok bare lett formasjonstrening, sier Hoelstad
 
Ingen lesere har kommentert denne artikkelen ennå.
Bli den første ved å legge inn en kommentar i skjemaet nedenfor:

Vennligst vent ...

Annonsere her?