Aktiv Liernett

Vis innlogging

Siste leserkommentarer

Flere leserkommentarer

Mest leste artikler nå

Liernett på Facebook

Arrangementskalenderen

Vis hele kalenderen Registrer arrangement

Annonse

På TV akkurat nå

Se hele dagens TV-program

Den som sover ...

En bileier fra Røyen kunne ikke forklare hvorfor bilen hans havnet i en hage i Lier, og en sovende sjåfør på Lierskogen tilsto at bilen var stjålet.

Illustrasjonsfoto (foto)
Publisert 04.01.2012 07:32 - Oppdatert 05.03.2012 12:40

09.56 Bil i hagen
En bilfører fikk natt til i går sleng på bilen og deretter havnet inn i en stor stein og delvis havarert inne på privat grunn i St.Hallvards vei i Lier.
Politiet oppsøkte den sannsynlige bilføreren, en mann i førtiårene som bor i Røyken, men den mistenkte benektet kjennskap til hendelsen.

01.39 Den som sover …
Politiet kom i natt over en bil som sto parkert på Lierskogen. I bilen lå en mann i 40-årene fra Agder og sov. Bilens eier hadde tidligere i går opplyst til politiet at bilen var stjålet. Mannen som ble tatt med til arresten i Drammen, opplyste at han hadde ”tyvlånt” bilen.

Ingen lesere har kommentert denne artikkelen ennå.
Bli den første ved å legge inn en kommentar i skjemaet nedenfor:

Vennligst vent ...

Annonsere her?