Aktiv Liernett

Vis innlogging

Siste leserkommentarer

Flere leserkommentarer

Mest leste artikler nå

Liernett på Facebook

Arrangementskalenderen

Vis hele kalenderen Registrer arrangement

Annonse

På TV akkurat nå

Se hele dagens TV-program

Søskenparet imponerte igjen

Klikk for større bilde

Finn Olav og Hanne Ulvund fra Sylling vant hver sin seier under et internasjonalt stevne i Porsgrunn

Eva Kristin Alstad (tekst), Torger Almaas (tekst), Drammen Bokseklubb (foto)
Publisert 15.02.2009 22:16 - Oppdatert 15.02.2009 22:28
NB! Denne artikkelen er fra februar 2009

 

Finn Olav og Hanne Ulvund deltok denne helgen i Skarnes Cup.
Her deltok det boksere fra Norge, Danmark og England. Finn Olav møtte den engelske ungdomsmesteren Connor Packman, som han slo 18-17, etter en jevn og tøff kamp. Det var en fantastisk prestasjon, ettersom England er en av de bedre boksenasjonene i Europa.

Hanne Ulvund fikk ikke motstander i jenteklassen og fikk lov å gå i gutteklassen. Der møtte hun regjerende norgesmester i Diplomboksing Magnus Aarhaug fra Trondheim, som hun slo 3-0. Det var en fantastisk prestasjon.



Bildet i ingressen viser Finn Olav (blå drakt) i kamp. Under ser Finn Olav i kamp (blått), Kristin ( i blå drakt) i kamp og Finn Olav når han blir utropt til vinner.  

Bilde 1 av 3 Bilde 2 av 3 Bilde 3 av 3
Ingen lesere har kommentert denne artikkelen ennå.
Bli den første ved å legge inn en kommentar i skjemaet nedenfor:

Vennligst vent ...

Annonsere her?