Dagens tilskuer
Det er vel ikke mange tilskuere som har sett så mange kamper med Liungenlaget som Solveig Sørum. Solveig er kapteinens, storscorerens og veteranen Ingunns mor.
Hun er på hver hjemmekamp. Det har hun vært i alle år. Ingunn begynte å spille på lag i 12-13 års alderen. Bortsett fra åra i de to øverste divisjonene, er det blitt både borte- og hjemmekamper, ofte med buss.
Publisert
05.10.2005 11:51 - Oppdatert
05.10.2005 11:52
NB! Denne artikkelen er fra oktober 2005
-- Jeg tror neppe Ingunn går på nok en sesong nå, sier hun, idet dattera på en svart dag brenner straffesparket. – Men hun har begynt å spille innebandy, sier hun med et varmt smil. Hun er ikke uenig med oss når vi antyder at Ingunn har vist landslagstakter i mange år. Men landskamper der det ikke blitt med Liungendrakt. Kan det være hovedgrunnen? -----
Ingen lesere har kommentert denne artikkelen ennå.
Bli den første ved å legge inn en kommentar i skjemaet nedenfor:

Flere artikler fra Liernett